Wyszukiwarka

Fototapeta Premium 220g

Fototapeta z indywidualnym nadrukiem.

Więcej szczegółów

cm
0 - 999999
cm
0 - 999999

0,00 zł netto

0,00 zł brutto


Wybrane zdjęcie:

loader

Papier syntetyczny z dodatkiem lateksu. Jeszcze większa grubość oraz wytrzymałość, jeszcze lepsze właściwości kryjące, tworzy bardziej gładką oraz równomierną powierzchnię na ścianie. Satynowana, delikatnie błyszcząca powierzchnia pozwala na doskonałe nasycenia barw. Powierzchnia zmywalna - nie wymaga dodatkowej laminacji.

Fototapeta wydrukowana na specjalnym wodoodpornym satynowany papierze syntetycznym 220g z dodatkiem lateksu (śnieżnobiałym). Jeszcze większa grubość oraz wytrzymałość - posiada lepsze właściwości kryjące i tworzy bardziej gładką i równomierną powierzchnię na ścianie. Papier delikatnie błyszczący i satynowy pozwala na doskonałe nasycenie barw. Wydruk jest bardzo trwały i odporny - tapetę można zmywać mokrą ściereczką z dodatkiem mydła nie wymaga laminacji ( nie stosować do zmywania silnych detergentów). Jest odpowiednia dla większości zastosowań. Nadruk jest pozbawiony nieprzyjemnego zapachu. Do każdego zamówienia dołączamy instrukcję montażu. 

  • fototapeta 220g
  • klej GRATIS
  • sposób montażu na "zakładkę" 10mm
  • szerokość brytu od 75cm do 135cm (maksymalnie 160cm)
  • powierzchnia papieru gładka satynowa, półmatowa
  • możliwość zakupu zdjęcia w cenie 49 zł. netto/szt.
  • termin realizacji: druk 5-7 dni roboczych - od zatwierdzenia projektu do druku

    

Wszystkie zakupione fototapety są rolowane oraz pakowane w specjalne tekturowe tuby lub karton, który chroni je przed zniszczeniem podczas transportu. Fototapety standardowo posiadają białe marginesy technologiczne, które zabezpieczają krawędzie tapety w transporcie ( marginesy te należy obciąć przed montażem fototapety - najlepiej za pomocą nożyka do tapet ).

inne produkty