Wyszukiwarka

POLITYKA PRYWATNOŚCI

1. Właścicielem Sklepu Internetowego www.deastudio.pl jest Dea Studio z siedzibą w Zabrzu przy ul. Mickiewicza 64 o numerze NIP 648-262-13-52 REGON 241096683.

2. Sklep internetowy pozyskuje informację o użytkowniku m.in. adres e-mail i hasło za pomocą którego będzie można zalogować się do Sklepu oraz niezbędnych danych do realizacji zamówienia – imię i nazwisko, adres wysyłkowy, numer telefonu, adres do faktury.

3. Przekazywane dane osobowe są wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji umowy sprzedaży oraz obsługi płatności. W żaden sposób nie udostępniamy danych osobom trzecim w celach marketingowych i reklamowych. Dane przekazujemy wyłącznie firmie obsługującej płatności w celu obciążenia konta Klienta oraz firmie kurierskiej aby dostarczyć zamówienie. Po dokonaniu zakupu zostaje wysłany e-mail do klienta jako potwierdzenie zamówienia. Możliwy jest także kontakt telefoniczny w celu omówienia projektu czy niejasności.

4. Zapewniamy Klientom pełne bezpieczeństwo podczas dokonywania zakupów w naszym Sklepie Internetowym. Przesyłanie danych osobowych odbywa się pomiędzy naszym serwerem a komputerem Klienta z użyciem protokołu SSL. Administratorzy naszego Sklepu Internetowego regularnie sprawdzają i ulepszają zabezpieczenia. Operacje wykonywane za pomocą systemu płatności elektronicznych serwisu Dotpay, będą następować za pośrednictwem bezpiecznego szyfrowanego połączenia zgodnie z ich polityką prywatności. Klient w szczególności musi zachować poufność loginu i hasła do Sklepu Internetowego i nie udostępniać ich osobom trzecim.

5 Jako Klient umożliwiamy podgląd i edycję swoich danych po zalogowaniu się do Sklepu Internetowego. Przysługuje także prawo do żądania zmian, zablokowania lub usunięcia danych każdemu Klienowi.