Wyszukiwarka

Pozycjonowanie Google Adwords Zobacz większe

Pozycjonowanie Google Adwords

Skuteczna reklama google adwords

Więcej szczegółów

490,00 zł netto

602,70 zł brutto


Wybrane zdjęcie:

Linki sponsorowane w Google AdWords to reklamy tekstowe pojawiające się obok i nad naturalnymi rezultatami wyszukiwania.

Dzięki kampanii w Google AdWords mogą Państwo w bardzo krótkim czasie dotrzeć do potencjalnych klientów.

Pozycjonowanie - Google Adwords Kontekstowość

Do największych zalet reklamy w Google AdWords należy jej kontekstowość - reklama pojawia się tylko na słowa kluczowe związane z firmą czy jej produktami. Internauci nie traktują tego jak reklamę, jest ona nieinwazyjna, a co za tym idzie skuteczna

Pozycjonowanie regionalne RegionalnośćKonfigurujemy kampanie tak, aby skupić się na tylko na Państwa potencjalnych klientach.
Pozycjonowanie stron Słowa kluczowe

Dobór trafionych słów, które są wyszukiwane przez użytkowników w wyszukiwarce nie jest łatwy, nasi doświadczeni specjaliści z zakresu SEO zbadają popularne hasła mające dobry wpływ na pozycjonowanie, co pozwoli na wartościowe wejścia przez osoby szukające Państwa usług lub produktów, aby kliknięcia były przemyślane i trafne. Wspólnie z klientem wybieramy najbardziej efektywne słowa do pozycjonowania, poprzez badanie potrzeb. Po rozpoczęciu współpracy przesyłamy klientom statystyki kliknięć, co pozwala na obserwacje efektywności pozycjonowania

Pozycjonowanie cennik Płatność za efekt

W Google Adwords płaci się za kliknięcia, nie za wyświetlenia reklamy.
Zatem ponoszony jest koszt dotarcia tylko do tych osób, które zainteresowała nasza reklama.

Pozycjonowanie sklepu internetowego Wyróżnienie reklamy

Tworząc reklamę, aby się wyróżnić dodajemy do niej dodatkowe informacje, takie jak linki do witryn i obrazy. Nazywa się to aktywami, co wpływa na skuteczność prowadzonej kampanii.

Pozycjonowanie stron www Jakość reklamy w czasie kampanii

Sprawdzamy w trakcie jak trafna i przydatna jest reklama, którą stale monitorujemy i pracujemy nad jego udoskonalaniem. Trafność reklamy to miara tego, jak dobrze reklama pasuje do tego, czego szuka użytkownik. Wyświetlane są tylko przydatne reklamy. Uniemożliwia także firmom po prostu płacenie za wyszukiwanie niezwiązane z ich produktem lub usługą, co naszym zdaniem jest bardzo ważne.
Pozycjonowanie - Google AdwordsCertyfikaty Google Ads


Certyfikaty Google Ads to profesjonalne akredytacje oferowane przez Google osobom, które osiągnęły biegłość w zakresie podstawowych i zaawansowanych funkcji Google Ads.

Ten certyfikat to dowód, że Google uznaje nas za specjalistę ds. reklamy online.

Posiadamy najnowszy certyfikat, wzbogacony wiedzą Google Ads, sieć wyszukiwania.


Jak wygląda
początek współpracy?

1. Rozmowa telefoniczna związana z badaniem potrzeb.
2. Przygotowanie opisu zgodnego z profilem firmy i stworzenie wartościowych słów kluczowych.
3. Przygotowanie aktywów ( obrazy do google, telefon, lokalizacja )

Jaką kwotę warto zainwestować w reklamę?

Wszystko zależne od potrzeb naszych klientów, od ilości słów, od tego, czy reklama będzie widoczna na terenie całego kraju, czy regionalnie, po rozmowie telefonicznej przygotujemy propozycje, aby dopasować dobrą początek i efektywnej współpracy.Doliczana kwota 290zł dotyczy konfiguracji konta wraz z miesięczną obsługą +dodatkowo koszty kliknięć przez potencjalnych klientów.