Wyszukiwarka

Pozycjonowanie Google Adwords Zobacz większe

Pozycjonowanie Google Adwords

Linki sponsorowane w wyszukiwarce Google. Do budżetu na kliknięcia doliczana jest kwota 200 zł. za obsługę i prowadzenie konta przez miesiąc.

Więcej szczegółów

400,00 zł netto

492,00 zł brutto


Wybrane zdjęcie:

Linki sponsorowane w Google AdWords to reklamy tekstowe pojawiające się obok i nad naturalnymi rezultatami wyszukiwania. Dzięki kampanii w Google AdWords mogą Państwo w bardzo krótkim czasie dotrzeć do potencjalnych klientów.

Od czasu skonfigurowania kampanii do jej emisji mija najczęściej kilka minut. Do największych zalet reklamy w Google AdWords należy jej kontekstowość - reklama pojawia się tylko na słowa kluczowe związane z firmą czy jej produktami. Internauci nie traktują tego jak reklamę, jest ona nieinwazyjna, a co za tym idzie skuteczna.

Regionalność - konfigurujemy kampanie tak, aby skupić się na tylko na Państwa potencjalnych klientach.

Dobór trafionych słów, które są wyszukiwane przez użytkowników w wyszukiwarce nie jest łatwy, nasi doświadczeni specjaliści z zakresu SEO ( Członkowie Polskiego Stowarzyszenia Public Relations ) zbadają popularne hasła mające dobry wpływ na pozycjonowanie, co pozwoli na wartościowe wejścia przez osoby szukające Państwa usług.
Wspólnie z klientem wybieramy najbardziej efektywne słowa do pozycjonowania, poprzez badanie potrzeb. Po rozpoczęciu współpracy przesyłamy klientom statystyki kliknięć, co pozwala na obserwacje efektywności pozycjonowania.

W Google Adwords płaci się za kliknięcia, nie za wyświetlenia reklamy.
Zatem ponoszony jest koszt dotarcia tylko do tych osób, które zainteresowała nasza reklama.

Doliczana kwota 200zł dotyczy konfiguracji konta wraz z miesięczną obsługą +dodatkowo koszty kliknięć przez potencjalnych klientów.

inne produkty