Wyszukiwarka

Strona internetowa z systemem CMS Zobacz większe

Strona internetowa Biznes + CMS

Profesjonalna strona internetowa z systemem do zarządzania treścią CMS.

Więcej szczegółów

2 200,00 zł netto

2 706,00 zł brutto


Wybrane zdjęcie:

Specjalizujemy się w tworzeniu profesjonalnych stron internetowych jak również w modyfikacjach i ulepszaniu dotychczasowych serwisów.

Pierwszym ważnym, istotnym czynnikiem jakim kieruje się potencjalny klient przez zakupem jest to co zobaczy. Nasze strony tworzymy wraz z autorskim Panelem Administracyjnym CMS, za pomocą którego można zmieniać wszystkie dane na stronie - od treści, poprzez dodawanie aktualności, zdjęć do galerii itp.,  projekt graficzny jest indywidualny, zaprojektowany według potrzeb klienta.

Znakomicie kiedy mamy klientów z poleceń, sprzedaży bezpośredniej, rozmów telefonicznych, czy też nasza marka jest już na tyle rozpoznawalna, że klienci sami do nas się pchają drzwiami, niestety w większości przypadków tak łatwo nie jest, więc świetne kiedy łączymy wszystkie elementy poszukiwania klientów.

Natomiast jeżeli mówimy o nowoczesnej formie reklamy to bez wątpienia strona internetowa jest nam potrzebna, aby móc pokazać się światu, na stronie można znaleźć bezpośredni kontakt do firm, mapę dojazdową, galerie, opisy produktów/usług co pozwala klientowi na poznanie naszej firmy bez spotkania. Każda strona jest również oceniania przez odwiedzających użytkowników, więc warto zainwestować w budowę profesjonalnej strony, która będzie naszą wizytówką i wartościową reklamę.

Firma nie posiadająca chociażby wizytówki w sieci, jest traktowana dość nieufnie, co obniża jej szanse na pozyskanie klienta. Obecność w internecie jest więc niezbędna i bardzo ważna. 

2 unikalne projekty szaty graficznej

Dwa indywidualne projekty szaty graficznej do wyboru, dostosowane do profilu działalności (w cenie zmiany nieprzekraczające godziny pracy grafika).

responsywna - czyli dostępna dla wszystkich

Strona responsywna - dopasowuje się do każdej rozdzielczości i będzie znakomicie wyglądać na mmonitorach, tabletach i telefonach komórkowych.

do 5 podstron wraz z uzupełnieniem treści

Strona internetowa do 5 podstron, wraz z uzupełnieniem przesłanej przez klienta treści i dodaniem zdjęć np. o firmie, oferta, cennik, galeria, kontakt.

panel administracyjny funkcjonalny i łatwy

Profesjonalny i prosty w obsłudze PANEL ADMINISTRACYJNY, za pomocą którego w łatwy sposób mogą Państwo edytować swoją strone.

animowany slider

Stworzenia animowanego slidera na stronie.

aktualności dla Twoich klientów

Moduł aktualności - pozwala na dodawanie, usuwanie i edycje postów. Na stronie możesz przeglądać najnowsze albo archiwalne wiadomości.

formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy pozwalający wysyłać zapytanie e-mail bezpośrednio ze strony.

mapa z lokalizacją

Mapa dojazdu, ustawiana z dokładnym adresem Twojej firmy. Po kliknięciu użytkownik ma możliwość ustalenia trasy dojazdu, zapisania lokalizacji w mapach Google lub udostępnienia jej znajomym.

Galeria w prostej formie

Podstawowa galeria zdjęć z możliwością dodania podpisu do zdjęcia (galeria bez podziału na katalogi).

statystyki odwiedzin

Statystyki odwiedzin, umożliwiją Ci śledzenie ruchu na stronie.

 

lubie to! połącz strone z Facebook'iem

Odnośnik "LUBIE TO" podłączony do strony facebook'a. Może występować jako wysuwana ikona z krawędzi wyświetlacza, ikona na pasku nagłówka lub stopki.

cookies i polityka prywatności

Informacja o przechowywaniu plików cookies.

 
 

domena i serwer - POMOC

Pomoc w wyborze odpowiedniego serwera i nazwy domeny, wraz z ich instalacją i umieszczeniem plików na serwerze.

czas realizacji

Czas wykonania projektów graficznych 2-4 dni robocze, wdrożenie systemu CMS bez dodatkowych opcji dostępnych poniżej do 14 dni roboczych.

dodatkowe moduły

Wykonujemy także dodatkowe, autorskie moduły połączone z naszym Panelem Administracyjnym. Zapytania o wycenę prosimy kierować na adres emailowy.

inne produkty