Wyszukiwarka

Strona internetowa Standard Plus Zobacz większe

Strona internetowa Standard Plus

Podstawowa strona internetowa z podstroną, bez potrzeby modernizacji dla nie wymagających.

Więcej szczegółów

1 350,00 zł netto

1 660,50 zł brutto


Wybrane zdjęcie:

Specjalizujemy się w tworzeniu profesjonalnych stron internetowych jak również w modyfikacjach i ulepszaniu dotychczasowych serwisów.

Znakomicie kiedy mamy klientów z poleceń, sprzedaży bezpośredniej, rozmów telefonicznych, czy też nasza marka jest już na tyle rozpoznawalna, że klienci sami do nas się pchają drzwiami, niestety w większości przypadków tak łatwo nie jest, więc świetne kiedy łączymy wszystkie elementy poszukiwania klientów.

Firma nie posiadająca chociażby wizytówki w sieci, jest traktowana dość nieufnie, co obniża jej szanse na pozyskanie klienta. Obecność w internecie jest więc niezbędna i bardzo ważna. 

Dlatego wychodząc na przeciw potrzebom naszych klientów, przedstawiamy prostą stronę internetową, dostosowaną do potrzeb klienta. Zamieszczone w ciekawej formie najważniejsze informacje o Twojej firmie, opis usług i kilka zdjęć ułatwią przedstawienie Twoich usług, zaś u klienta wystarczą do rozbudzenia potrzeby skorzystania z Twojej oferty. Możliwość dodatkowej jednej podstrony pomoże Ci skierować większą uwagę na konkretny produkt, przedstawić ofertę albo zwiększyć czytelność informacji kontaktowych.

2 unikalne projekty szaty graficznej

Dwa indywidualne projekty szaty graficznej do wyboru, dostosowane do profilu działalności (w cenie zmiany nieprzekraczające godziny pracy grafika).

responsywna - czyli dostępna dla wszystkich

Strona responsywna - dopasowuje się do każdej rozdzielczości i będzie znakomicie wyglądać na monitorach, tabletach i telefonach komórkowych.

prosta strona

Wszystkie najważniejsze informacje na jednej stronie + jedna podstrona (możliwość dokupienia maks. 3 podstron)

mapa z lokalizacją

Mapa dojazdu, ustawiana z dokładnym adresem Twojej firmy. Po kliknięciu użytkownik ma możliwość ustalenia trasy dojazdu, zapisania lokalizacji w mapach Google lub udostępnienia jej znajomym.

lubie to! połącz strone z Facebook'iem

Odnośnik "LUBIE TO" podłączony do strony facebook'a. Może występować jako wysuwana ikona z krawędzi wyświetlacza, ikona na pasku nagłówka lub stopki.

cookies i polityka prywatności

Informacja o przechowywaniu plików cookies.

 
 

domena i serwer - POMOC

Pomoc w wyborze odpowiedniego serwera i nazwy domeny, wraz z ich instalacją i umieszczeniem plików na serwerze.

czas realizacji

Czas wykonania projektów graficznych 2-4 dni robocze, uruchomienie strony do 7 dni.

animowany slider

Stworzenia animowanego slidera na stronie z zaprojektowanymi trzema grafikami.

formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy pozwalający wysyłać zapytanie e-mail bezpośrednio ze strony.

Galeria w prostej formie

Podstawowa galeria do 10 zdjęć.

inne produkty